KDYŽ se řekne SKANDÁL

POŠTA PRO TEBE HOLT NENÍ TŘINÁCTÁ KOMNATA...

Mám :-] Poštu pro tebe :-] ráda, www.ceskatelevize.cz/postaprotebe

přiznávám se k tomu, i když vím, že má své odpůrce a to hlavně v řadách 8-) intelektuálů, 8-O což je mi srdečně jedno, protože s :-x intelektuály 8-) si stejně nemám co říct. Jsou nudní, bez citu, nemají smysl pro humor, jsou sebestřední, závistiví, sobečtí, ironičtí, zakomplexovaní… brrr! 

Loňský Silvestr a začátek letošního Nového roku, jsem trávila s ;-) panem Fuchsem :-? u televize. Abych pravdu řekla, spíše jsme na sebe :-D vesele :-P halekali :-D a furt se motali kolem našeho pejska, když venku každou chvíli něco bouchlo a on začal ustrašeně pobíhat po bytě. Když viděl, že se smějeme a jsme s ním, uklidnil se.

No co, každý vnímá oslavy příchodu nového roku jinak. Ale že bych musela své okolí zaneřádit páchnoucími rachejtlemi, které po sobě ti, co je vyprsknou ze svých oken a balkonů, neuklidí, to tedy opravdu nemusím.

V televizi jsme si silvestrovské pořady vybírali a já ;-) zajásala, ;-) když jsem zjistila, že půjde i moje oblíbená :-] Pošta pro tebe. :-] Protože jsem ale naivní (t. j. blbá), ani mě nenapadlo, že by pořad mohl být jiný, než na jaký jsem zvyklá. Čekala jsem, že setkání, která se uskuteční tentokrát, budou úsměvná, jak se na Silvestra sluší a patří.

Jako první nastoupila jistá bývalá Miss, která se chtěla setkat se svým bývalým spolužákem ze základní školy. Přiznám se, že mi chvíli trvalo, než jsem pochopila, že to je parodie.

„To jsi nepoznala, že si z toho dělají legraci,“ zeptal se mě :-? pan Fuchs, ;-) když jsem několikrát za sebou sykla nespokojeností. Ale jo, :-( poznala, :-( ale ne hned.

Víte, legrace se dá udělat ze všeho. Ale zesměšňovat city a tím se vysmívat všem lidem, kteří nervózní a dojatí čekají v tomto pořadu, jestli přijde ten, koho mají rádi, to mi dost vadilo.

Po Missce nastoupil :-x pan Srstka, :-x který se chtěl vidět se svým spolužákem. Přišel :-| herec Liška. :-| Jejich vystoupení mi nevadilo a pobavilo mě, asi jako všechny, kteří se v tu chvíli dívali. Kdo byl další, nevím.

Náš balkon si totiž v tu chvíli zaměřili :-x silvestrovští odstřelovači :-x a já musela uklidňovat našeho Atíka. A v tu chvíli mě napadlo, co bych vymyslela místo výstupu Miss, která, když na tohle přistoupila, inteligencí a hlavně citem určitě neoplývá!

Místo krasavice by přišla starší paní, která si strašně přeje, aby jí pošťák Ondra našel jejího Roberta. Milovali se prý tři roky! Dýchali pro sebe. Byli jedno tělo. Ale on před rokem za záhadných okolností zmizel a ona ho od té doby neviděla. Marně ho hledá. Strašně ho miluje, a ví, že on jí také. Určitě se stalo v jeho životě něco, proč za ní nemůže přijít, a ona by chtěla vědět, co to bylo.

Pošťák Ondra se tedy vypraví hledat Roberta. A najde psa… Milý Robin přijde do studia a ke své bývalé paničce nechce jít, utíká před ní a ona ho marně honí po celém studiu… Ano, to bych v silvestrovském vysílání brala.

Setkání dvou přiblblých spolužáků mi nevadilo. Ale Miss, která mluví o citech a lásce, a dělá si z toho za pár tisíc legraci, to mi vadilo za všechny, kteří se kdy v tomto pořadu vystřídali.

Proč se totéž neudělalo s televizním pořadem 8-) Třináctá komnata, 8-) napadlo mě. Proč se nezesměšnil tenhle pořad?

Protože v :-] Poště pro tebe :-] jsou osudy lidí neznámých, kdežto ve 8-) Třinácté komnatě 8-) www.ceskatelevize.cz/program/1186000189.html

jsou osudy slavných, a z těch si sednou na zadek i 8-O intelektuálové, :-x odpověděla jsem si.

V Lidových novinách jedna redaktorka shrnula úroveň televizních silvestrovských pořadů. Napsala, že celkem černý humor Pošty pro tebe byl velmi příjemný. Chápete to?!

Už víte, proč nemám ráda :-x intelektuály? 8-O

A kromě nich jsem si i přestala vážit Ester a všech lidí ze štábu, kteří se plácali do kolen, když silvestrovskou :-] Poštu pro tebe :-] natáčeli…

P.S. Já vím, že tohle není pravý skandál, ale silvestrovská :-] Pošta pro tebe :-] taky nebyla to pravé pro Silvestra…

ZPĚT NA VŠECHNY SKANDÁLY

komentáře k tomuto článku:

Pošta pro Tebe (Dagmar Růžičková, 13.5.2008 15:05)

Dobrý den, paní Fuchsová, také se ráda dívám na tento pořad, asi 2,5 roku. Myslím si, že kdo si neváží života, nemůže ani pochopit bolest a osamění. Jsem ráda, že tento díl mi utekl a já se mohu stále dívat na tento pořad a prožívat s učinkujícími jejich bolesti a radovat se ze setkání. Zdravím Dáša

Koukala jste na Poštu dneska, Dášo? (Irena Fuchsová, 14.5.2008 23:05)

To byla síla, co? Ta první, nádherná mladá žena. Druhý… no, toho nechám bez komentáře. A třetí, ten mladý muž, který našel otce a oznámil mu, že má čtyři vnoučata… Moc se mi to líbilo! :-) Buďte ráda, že jste neviděla ten silvestrovksý pořad! Chtěla bych vidět toho, kdo to vymyslel… :-( Vlastně nechtěla! Ještě to tak… Přeju příjemné dny! Irena F.

Pošta pro Tebe 14.5. (Dagmar Růžičková, 21.5.2008 10:05)

Bohužel mi utekl ten první příspěvek, protože koukám s dcerou a mužem na Ošklivku Katku. Zastihla jsem toho kluka, který by potřeboval společně s maminkou navštívit odbornou pomoc. Ještě, že jeho bývalá holka měla rozum. Jinak ten tatínek z posledního příspěvku měl dost dobrodružný život. Ještě, že existuje tento pořad a mohou se napravovat chyby z mládí. Už se těším na dnešní díl. Přeji pěkný, i když uplakaný, den. Dáša

pani fuchsova, (rene pleskot,bohumin, 22.5.2008 10:05)

pri nedavnem pobytu vaseho syna v bohumine jsem se z kuolaru doslechl,ze se vas syn opet rozepsal a,ze to stoji za to.kdy nas tedy obstastnite vasi spolecnou knihou povidek.cist wievegha me uz nebavi.ja chci fuchse.filipa fuchse.dekuji za odpoved.rene.

JE TO LENOCH!!! (Irena Fuchsová, 22.5.2008 18:05)

Milý René, můj syn je geniální a svou první knihou pobere levou rukou všechny ceny, které v naší mini-zemičce jsou. Ale je líný!!! Zásadně píše rukou a tak je vydání jeho první knihy závislé na tom, KDY mu jeho rukopisy přepíšu do počítače… Takže vydržte! Zdraví vás Filipova maminka.

jupiiiiiii.bude knizka. (rene pleskot,bohumin, 22.5.2008 19:05)

tak prepisujte,pre­pisujte,pani spisovatelko.rad bych prvni knihu vaseho syna venoval jako darek svemu registrovanemu partnerovi arturovi,k prvnimu vyroci nasi svatby,3.3. 2009.loucim se s vami,nebot prave odchazime do solarka.rene a artur.

vite, (vasek spacil,vysocany, 22.5.2008 20:05)

ja jsem jen obycejnej delnik z CKD,ale jedno Vam napisu pani Fuchsova.v zadny zemi.......v zadny zemi,ani v kapitalistic­ky,ani v socialisticky,ani v rozvojovy,ne­rozhoduje o tom,zda vyjde knizka genialnimu synovi,to,jestli si jeho matka udela nebo neudela cas na to,aby jeho literarni skvosty prepsala na pocitaci.....­....cest praci.

ja pazdravljaju (nina alexandrovna gavrilovova,moskva, 22.5.2008 20:05)

gorod kolin.kagda my u vas zili s majim muzcinoj pjotrom ivanovicom,saldatom krasnoj armiji,ja v gode 1980 paznakomila s malenkim malcikom.on nazyval sa filip.ja stajala v koline na ploscadi i filip pamagal staroj babuske perechadit ulicu.ja nemagla uverit svajim glazam,sto takoj malenkij malcik uze takoj charosij.vot ja zakricala-maladec idi sjuda-.i filip pribegal ku minje i ja jemu dala sokolad i pagladila jego po golove.filip sa zasmejal i skazal,pa ruski-spasiba,ja ljublju savetskij sajuz- i ubegal.......ja neverila vlastnym usam,sto tak malenkij malcik uze gavarit pa ruski.ja stajala na ploscadi,s otkritoj guboj i pa licu minje rinulis slzy.......vot takoj byl filip i ja dufaju,sto jego kniga budet tak charosaja,kak jego balsoje serdce.dasvidan­ja.vasa nina alexandrovna.

Já se picnu... :-) (Irena Fuchsová, 22.5.2008 22:05)

:-)))) No… někde jsem četla, že člověk se má aspoň jednou za den zasmát… stalo se… Děkuju! Přijďte zase!!! I.F.

zadam (pavel prudky-administrator diskuze, 23.5.2008 06:05)

vsechny prispevovatele,aby se laskave vyjadrovali POUZE ke kniham pani Fuchsove,nikoliv k dosud nevydane knize povidek jejiho syna.filip fuchs je totiz tak trochu -jina liga- a mohlo by se ho dotknout,kdyby zjistil,ze se k jeho tvorbe vyjadrujeme my,obycejni lide,nikoliv renomovane kapacity typu pani mirky spacilove ci pana rejzka.dekuji za pochopeni....­...mimochodem,po vcerejsi premiere svoji nove divadelni hry,byl vaclav havel dotazan reporterem tv nova,co si mysli o tvorbe filipa fuchse.pan havel se jen potutelne usmal a rekl-je dobrrrrrej,ze­........

pani fuchsova, (ester janeckova,posta pro tebe, 23.5.2008 07:05)

velmi mne mrzi,ze jsem silvestrovskym vydanim naseho poradu,u vas tolik klesla v cene.je mi to moc lito a timto bych se vam chtela omluvit.i proto jsem se odmitla zucastnit nataceni letosni silvestrovske verze posty pro tebe.bohuzel,me odmitnuti melo za nasledek mou okamzitou vypoved.ale vubec toho nelituji.doufam,ze muj postoj ocenite a i nadale budu patrit mezi vase oblibenkyne,i kdyz se uz nebudeme setkavat prostrednictvim televizni obrazovky........co se tyce moji nastupkyne v poste pro tebe,bylo radou ceske televize a ceskou komorou psychiatru jednomyslne rozhodnuto,ze nejvhodnejsi kandidatkou na novou moderatorku bude vzdy pozitivni a citliva-pani barbora tacheci......­..jeste jednou se vam omlouvam pani fuchsova a ted uz musim opravdu koncit.v 7.30 se mam hlasit na uradu prace v miste sveho bydliste.vase ester janeckova.

hi,hi (kristynka cipova,ostrava-svinov, 23.5.2008 10:05)

tady to je lepsi nez na bleskove.cz.takovy srandovni.hi,hi­.........

Ke zprávě od paní Ester Janečkové (Dagmar Růžičková, 23.5.2008 13:05)

Doufám,že se administrátor nebude zlobit, ale k této zprávě se snad nevyjádřím jenom já. Pokud to vedení ČT myslí s paní Tachecí vážně, může si být jisto, že tento pořad již nebude v mých TOP. Jinak mooooc pozdravuji paní Irenu a ještě jednou díky za tento článek, však ona už ví.

pani dagmar (kavci hory-reditelstvi, 23.5.2008 14:05)

pote,co na verejnost prosakly informace ohledne zamyslene zmeny na postu moderatorky nasi vlajkove lodi-posty pro tebe,obdrzela nase redakce stovky protestnich dopisu od rozhorcenych divaku.ja osobne pracuji v televizi jiz od jejiho vzniku,ale podobnou vlnu odporu jsem jeste nezazil.prirovnat se to da snad jen k situaci,kdy na konci 70.let, zamyslelo vedeni CST, zrusit pravidelnou nedelni chvilku poesie.tehdy se na nas snesla takova vlna odporu,ze udalosti 17.listopadu na narodni tride byly proti tomu prochazkou ruzovym sadem.........ale to jsem odbocil,pani dagmar.zkratka a dobre,ester janeckova zustava moderatorkou posty pro tebe.zhruba pred hodinou jsme s ni podepsali smlouvu na pristich 25 let,tedy zhruba na 1 300 dilu.pani barbore tacheci bylo nabidnuto misto valecne zpravodajky v ugande,coz odmitla a odjela neznamo kam.......pani dagmar,jeste jednou se vam jmenem cele ceske televize omlouvam a budte v klidu.ester janeckova zustava u nas a doufam,ze stejne tak zustane i nadale ve vasem TOP.....jinak vam preji dobrou chut,pokud zrovna obedvate a kdyz tak kdykoliv zavolejte....­..rediteli.s poz­dravem,ales ulm-reditel.

grrrrrrrrrrrr (barbora tacheci, 23.5.2008 14:05)

vsechny vas dam k soudu......­......grrrrrrrrr.

kristynko z ostravy, (pan kulinsky,taxikar, 23.5.2008 15:05)

kolik vam je let.........zpivate rada........nezasla byste do sauny........ozvete se,prosim.

:-))) :-))) Ještě mi tu chybí Eva a Vašek! :-))) :-))) (Irena Fuchsová, 23.5.2008 22:05)

Nějaký geniální manipulátor se mi sem naboural, co? Tuším… tuším, kdo to je! :-) Ale zatím ho eště neprozradím… :-) Irena F.

jen biiiiiiilaaaaaaaa (hospudka u surfu,narvana az po strechu, 23.5.2008 23:05)

orchideeeeeee­eej.zdravime vas pani fuchsova.jsme tu jen na skok.u nas v hospudce je bajecna nalada,asi to potahneme az do rana.no,vsak to znate.tesime se na vas,ze k nam zase prijedete.minule jste se tady pekne odvazala.no,domaci slivovicka dokaze divy.eva je zase vozrala jako prase.no,nedivte se je tu s nama jirka pomeje a dovalil nejaky stolety archivni vinko......uz musim koncit,lidi me chtej na podiu.slibil jsem jim na zaver jednu moji improvizaci-satisfaction od stounu,tak doufam,ze z toho nejakyho duchodce neklepne pepka.......i­renko,mejte se bajecne a tesime se na vas,uz za tyden.vasi eva a vasek.

ahoj pani spysovatelko. (milanek kroupa,7 let,ostrava-hrabuvka, 24.5.2008 09:05)

psijedes taky k nam do skoli.....ja us ctu a moje maminka ma nejladsi tvoji knisku-kdys chce zena zabit manzela-moc se ji to libi,tata us psestal i chodit do hospody a radsi si hlaje se mnou.to je suplovy.taky chodi nakupovat a pomaha mamce.kdys k nam psijedes budu moc rad.nakleslil jsem ti oblazek.tak cau.uz jdu plyc.v telce bude eso.s leosem malesem.ten je taky suplovej.mas ho taky rada.je slandovni,vid­.pozdlavuj filipa,je taky slandovni.tseba by moh psijit do esa a modelovat s leosem.to bych se pak smichy asi poculal.tak cau.milanek.

uaaaau.tak to (norman bates,motelier, 25.5.2008 10:05)

je ovsem PSYCHO.pratele,po­kud byste meli cestu kolem nas,stavte se.nabizime utulne pokoje.v cene ubytovani mate snidani a nedaleko motelu muzete navstivit uchvatne mokriny.jo,a muzete platit i kartou.no,a sprchovy kout na kazdem pokoji je samozrejmosti­.....hi,hi-sprchovy kout.ty si teda cislo,normane­......proste prijedte kdykoliv,no.ja uz musim koncit.vidim,ze u okna stoji matka a vola me.co zase muze chtit......grrrrrr­.ja tu zenskou snad jednou zabiju........

no,soudruzi (milous jakes,chovatel, 25.5.2008 11:05)

tu dnesni dobu musime brat,tak nejak globalne,pros­te.vemte si treba ty umelci.oni nejsou v podstate spatny,ale podivejte se treba na tu spisovatelku fuchsovou.ja ji znam dlouho.vzdyt to byla obycejna holka.no,jo.jenze vona dneska uz dva roky po sobe vydelava pres sest set tisic rocne.a jsou i jini takovy.treba ten havel.vzdyt on uz ma zase novou hru......ano,byl jsem na premiere.lidi byli spokojeny,tles­kali.bylo to zajimavy.ale soudruzi,mezi nama,ja doted nevim,o co v ty hre slo.......proste,je potreba vnimat tu dnesni dobu,tak nejak nove.no,ja treba vcera byl na soutezni vystave bojleru v podebradech,se svym Pepanem jsem obsadil treti misto a co myslite,ze mi soudruzi poradatele rekli.proste,zadna zast,zadna zloba za ty chyby ,co se v minulosti staly.proste dostal jsem diplom,Pepan serpu a lidi tleskali,usmivali se.nakonec jsem k dobru pridal historku,jak se vladimiru remkovi ve dvaaosumdesatym udelalo spatne na retizkaci na matejsky pouti a erich honecker,sedici za nim, si musel jit na rychlo prevliknout balonak......­.proste,bejt tak nejak,jak se dneska rika-na pohodu,no.cest praci.vas milous-pohodar.

prosim vas (patrik stransky,orlova-lutyne, 26.5.2008 21:05)

mohu vyuzit tyto stranky jako moznost k seznameni…jsem 42-ti lety svobodny muz,ziji v malem byte se svou matkou a momentalne jsem nezamestnany.rad bych se proto seznamil s divkou,ci zenou,ktera by mi poskytla azyl.muzes byt i hloupa a oskliva.me jde hlavne o to bydleni.dekuji za nabidky.patrik.

pratele, (pavel prudky,administrator diskuze, 26.5.2008 22:05)

vzhledem k totalni anarchii,ktera vypukla na teto diskuzi,rozhodl jsem se rezignovat na funkci jejiho administratora­.vzhledem k memu kulturnimu zamereni,zvlaste v oblasti divadla,prijal jsem nabidku na post asistenta u ,v soucasne dobe,nejznamejsiho prazskeho metrosexuala a odbornika na divadelni rozpocty,pana radniho milana richtera.....­..s pozdravem vas pavel prudky,byvaly administrator,od zitrka likvidator.

no,pavliku (milan richter,metrous, 26.5.2008 22:05)

to jsi prehnal,ne.vsak pockej.zitra se zapotis.hned rano vyrazis do cinoheraku a oznamis jim,ze dalsi penize od nas,uvidej nejdriv po olympiade v praze.......sakra ,a ja si ted zatrhnul nehet.taaani,muzes mi prosim te podat ten jemnej pilnicek.mam ho v ty cerveny tasticce.diky,zla­to.ja te nemit........

prosim te, (tana kucharova,krasavice inteligentni, 26.5.2008 22:05)

milo,jako ja vim,ze chces vypadat dobre,ale podivej se,jak si zase zasvinil povleceni tou svoji pletovou maskou........

Tak jsem se právě těsně před půlnocí zasmála... Paráda!!! (Irena Fuchsová, 26.5.2008 23:05)

Jejej, to se mi to líbí!!! Zdravím všechny postavy této současné super komedie!!! Zachovejte mi i nadále věrnost! Smát se, je ZDRAVÉ!!! Irena

(pavel prudky,puntickar, 27.5.2008 04:05)

a myslis po olympiade letni nebo zimni...........

(pavel prudky,puntickar, 27.5.2008 04:05)

a myslis po olympiade letni nebo zimni...........

no,pavliku (primator bem,horolezec, 27.5.2008 12:05)

vidis. to me nenapadlo....­...vidim,ze si milan vybral dobre.schopnejch lidi na radnici neni nikdy dost.jen tak dal......a misto knihovny postavime horolezeckou stenu.jupiiii­ii..........

tak vam nevim. (tomas dvorak,desetibojar-invalida,cestovatel, 29.5.2008 11:05)

ted jsem byl u doktora.koleno na srot,achilovka pretrzena,rameno vykloubeny...­....ale v cine jsem jeste nebyl.myslite,ze bych po navratu z pekingu tu kritiku ustal a nemusel chodit kanalama......kdyz ja tak rad cestuju.a bylo by to vazne naposledy.slibuju.

(Dewe Hughes, 6.6.2021 12:06)

Jsem tak hrdá a šťastná, že tu mohu sdílet toto pozoruhodné svědectví, úžasné a mimořádné, prostě nemůžu uvěřit, že můj bývalý manžel je tady se mnou a prosí o všechna jeho špatná jednání a říká mi, jak prázdný se po celou dobu cítil byl pryč, opustil mě a způsobil mi tak bolest po rozvodu, ke kterému došlo před 5 měsíci. A celý tento zázrak se stal okamžitě poté, co jsem kontaktoval doktora Egwaliho o pomoc, jsem dnes nejšťastnější ženou na celém světě, řekl bych, že ho po svém boku budu mít znovu. Je to zázrak pro mě a moji rodinu a věčné potěšení a veselí. Jsem nyní tak šťastný a nevím, jak moc bych měl vyjádřit svou vděčnost a uznání Dr.Egwali. Důrazně bych ho doporučil, pokud potřebujete okamžitou pomoc, protože je zaručena. Zašlete mu e-mail dnes /dregwalispellho­me@gmail.com nebo přes WhatsApp: +2348122948392

VÁŠ KOMENTÁŘ

jméno

e-mail

pamatuj si mě [?]

titulek

komentář

ZPĚT NA VŠECHNY SKANDÁLY

design Jiří VANČURA, web Tomáš ADÁMEK, 2006–2023